Bedrijfsvoetbal 2017!

Koedijk-Velten, RV Trading en Pultrum winnen BVR 2017

Vrijdag 16 juni werd “Bedrijfsvoetbal Rijssen 2017” afgesloten.
Alle 32 teams kwamen nog eenmaal in actie en aansluitend vond het zeer geslaagde eindfeest plaats.
Wij willen iedereen bedanken die dit mogelijk heeft gemaakt!

Voor foto’s zie ons fotoalbum op de website en op Facebook.
Winnaars dit jaar zijn Koedijk-Velten (prestatie), RV Trading (recreatie) en Pultrum (bedrijfsteams).
De uitslagen van alle 16 wedstrijden van vrijdag staan hieronder.

Tijdens het eindfeest werd er een verloting gehouden waarbij we de volgende bedrijven willen bedanken voor hun bijdrage. ’t Brodshoes, slagerij Huiskes, Select Sport, Cafetaria De Graaf, Bahar, Brasserie Uit, Brasserie De Passage, Femi’s, Chinees Restaurant Oriental, Buena Vista, La Piazza, Neef’s Kebab, Multi-Vlaai, Broodjes Meneer,‘t Witte Hoes, Lunchroom ’t Schild, Bonvanie, De Markies, De Kroon, At Levi’s, Via Grande, Horsthuis, Wing Sushi, DA Drogist, Subway Rijssen en de loempiakraam Emte Veeneslagen.

Hopelijk tot volgend jaar, deelnemer van dit jaar krijgen t.z.t. een uitnodiging per mail.

Wedstrijden vrijdag 16 juni:
19:00 uur:
Veld 1A               ’t Brodshoes - Bal Vismeesters 0-4
Veld 1B               Niverplast2 – 12Build 2-2
Veld 2A               Aquadeco – Dirk van den Broek 6-0
Veld 2B               Bloemendaal in Vorm - Xential 3-0
19:30 uur:
Veld 1A               RV Trading – RVC (finale recreatie) 0-0 RV Trading wns
Veld 1B               Reggefiber – Oostendorp (om plek 3 Recreatie) 2-1
Veld 2A               Rekos – Boerenwinkel.nl 4-2
Veld 2B               Dirk van den Broek2 – Dekker Transport Rijssen 1-3
20:00 uur:
Veld 1A               Rijsserberg hotel en restaurant – Teunis Automotive 4-6
Veld 1B               Koers Oost Personeelsdiensten - AGION 6-0
Veld 2A               Teunis Industrietechniek – Niverplast1 0-1
Veld 2B               Polybouw – Taxi Baan 0-5
20:30 uur:
Veld 1A               Hammertime – Koedijk Mode/Velten Groep (finale prestatie) 2-3
Veld 1B               EVE Architecten – Pultrum Rijssen (finale bedrijfsteams) 2-2 Pultrum wns
Veld 2A               AKOR Bouw – Lucky (om plek 3 Bedrijfsteams) 2-2 AKOR Bouw wns
Veld 2B               Bruins Schilderwerken – Roosdom Tijhuis (om plek 3 Prestatie) 1-4



Share |

Foto's van ons evenement